Сучасне українське візуальне мистецтво

Запрошуємо на оглядову лекцію «Сучасне українське візуальне мистецтво». Ми поговоримо про відомих українських художників та розглянемо, які підтексти та орієнтири існують у їх творчості.

Вартість квитка: 200 грн (келих вина або філіжанка кави входять у вартість). Кількість місць обмежена. Обов’язкова реєстрація.

Унікальність цієї лекції полягає у тому, що усі бажаючі зможуть побачити оригінали картин тих самих класиків українського мистецтва, про яких йтиметься у лекції, адже зустріч проходитиме у стінах “Музею майбутнього”. Саме таку назву має експозиція, що знаходиться на -1 поверсі в ArtUkraine. В галереї представлені роботи А. Криволапа, О. Сухоліта, О. Тістола, М. Маценка, Р. Мініна, М. Скугарєвої, І. Гайдая, О. Ройтбурда та багатьох інших. Також, у рамках зустрічі, будуть показані деякі експонати, які не увійшли до екзпозиції. Лекцію проводитиме Катерина Гончар – кандидат мистецтвознавства, викладач історії мистецтва у КДІДПМіД ім. М. Бойчука, художниця, член спілки художників України.

Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on VKShare on Google+